Menuja Kryesore

Sportet


Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Ice Hockey - Finland


#
Ice Hockey - Finland - Liiga
1X2Σ+-  
777
20-Sep
17:30
Pelicans-TPS
1.86
4.1
3.3
4.5
1.66
2.09
+22
778
20-Sep
17:30
KalPa-JYP
2.3
3.95
2.52
5.5
2.13
1.64
+22
779
20-Sep
17:30
HIFK-HPK
1.61
4.35
4.25
4.5
1.61
2.18
+23
780
20-Sep
17:30
Jukurit-KooKoo
2.17
4.0
2.67
5.5
2.03
1.7
+23
781
20-Sep
17:30
Ilves-Kärpät
2.59
3.95
2.25
5.5
2.28
1.56
+22
782
20-Sep
17:30
Lukko-Tappara
2.56
3.95
2.27
4.5
1.64
2.13
+22
783
20-Sep
17:30
SaiPa-Vaasan Sport
2.51
4.0
2.29
5.5
1.93
1.78
+23