Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Basketball - Israel


#
Basketball - Israel - Super League
1X2Σ+-  
371
23-May
18:00
Hapoel Jerusalem-Hapoel Beer Sheva
1.1
 
5.3
172.5
1.95
1.76
+33
372
23-May
20:00
Maccabi Tel Aviv-Hapoel Tel Aviv
1.09
 
5.5
166.5
1.85
1.85
+33