Menuja Kryesore

Sportet


Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Ice Hockey - Czech Republic


#
Ice Hockey - Czech Republic - Extraliga
1X2Σ+-  
753
20-Sep
17:30
BK Mlada Boleslav-HC Kometa Brno
2.44
3.8
2.44
4.5
1.85
1.85
+23
754
20-Sep
17:30
HC Hame Zlin-HC Olomouc
2.29
3.8
2.6
7.5
6.7
1.07
+22
755
20-Sep
17:30
HC Litvinov-Dynamo Pardubice
1.88
4.0
3.3
4.5
1.61
2.18
+23
756
20-Sep
17:30
Vítkovice Ridera-Bili Tygri Liberec
2.75
4.1
2.09
5.5
1.89
1.81
+21
757
20-Sep
17:30
HC Energie Karlovy Vary-Rytiri Kladno
1.41
5.3
5.3
4.5
1.4
2.72
+22
#
Ice Hockey - Czech Republic - Chance Liga
1X2Σ+-  
825
21-Sep
16:00
Pirati Chomutov-HC Slovan Usti nad Labem
1.35
6.1
5.6
 
 
 
+5
826
21-Sep
17:00
HC AZ Havirov 2010-Sokolov
1.73
4.8
3.35
 
 
 
+5
827
21-Sep
17:00
HC ZUBR Prerov-HC Benatky nad Jizerou
1.35
6.1
5.6
 
 
 
+5
828
21-Sep
17:00
Poruba-SK Kadan
1.23
7.3
7.5
 
 
 
+6
829
21-Sep
17:30
HC Dukla Jihlava-HC Stadion Litomerice
1.44
5.6
4.8
 
 
 
+5
830
21-Sep
18:00
Frydek Mistek-LHK Jestrabi Prostejov
2.08
4.55
2.59
 
 
 
+5