Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Tennis - WTA


#
Tennis - WTA - Miami, USA
1X2Σ+-  
1060
25-Mar
16:00
Barty, Ashleigh-Bertens, Kiki
1.48
 
2.42
 
 
 
+12
1058
25-Mar
17:00
Kvitova, Petra-Garcia, Caroline
1.5
 
2.35
 
 
 
+12
1061
25-Mar
17:20
Kontaveit, Anett-Andreescu, Bianca Vanessa
2.59
 
1.42
 
 
 
+12
1059
25-Mar
19:00
Hsieh, Su-Wei-Wozniacki, Caroline
2.42
 
1.48
 
 
 
+12