Menuja Kryesore

Sportet


Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Soccer - Israel


#
Soccer - Israel - Premier League
1X2Σ+-  
537
05-Dec
14:00
Ironi Kiryat Shmona FC-Maccabi Haifa FC
4.7
3.55
1.6
2.5
1.83
1.83
+94
538
05-Dec
16:20
Maccabi Petah Tikva FC-Bnei Yehuda Tel Aviv FC
2.31
3.0
2.81
2.5
2.28
1.54
+94
539
05-Dec
17:45
Hapoel Haifa FC-Bnei Sakhnin FC
1.98
3.1
3.4
2.5
1.88
1.79
+94
540
05-Dec
18:50
Hapoel Tel Aviv FC-Maccabi Netanya FC
2.5
2.99
2.59
2.5
2.05
1.66
+94
541
06-Dec
19:00
Hapoel Hadera-Hapoel Kfar Saba FC
2.36
3.15
2.63
2.5
1.93
1.75
+94
542
07-Dec
19:00
FC Ashdod-Maccabi Tel Aviv FC
5.3
3.4
1.57
2.5
2.04
1.67
+94
543
07-Dec
19:45
Beitar Jerusalem FC-Hapoel Be`er Sheva FC
2.08
3.1
3.15
2.5
2.05
1.66
+94