Menuja Kryesore

Sportet


Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Soccer - Greece


#
Soccer - Greece - Super League 1
1X2Σ+-  
195
05-Dec
16:15
Atromitos Athinon-Aris Thessaloniki
2.5
2.9
2.98
2.5
2.32
1.54
+94
196
05-Dec
18:30
Olympiacos Piraeus-Volos NPS
1.17
6.6
13.75
2.5
1.43
2.64
+93
197
06-Dec
14:00
OFI Crete-Apollon Smyrnis
1.81
3.45
4.25
2.5
1.99
1.73
+94
198
06-Dec
16:15
PAOK Thessaloniki-Asteras Tripolis
1.31
4.9
8.8
2.5
1.71
2.02
+93
199
06-Dec
16:15
PAS Giannina-Lamia 1964
1.78
3.25
4.8
2.5
2.47
1.48
+94
200
06-Dec
18:30
AEK Athens-Panathinaikos Athens
1.87
3.4
4.0
2.5
2.2
1.6
+94
201
07-Dec
18:30
Panaitolikos-AE Larissa FC
2.46
2.68
3.35
2.5
2.69
1.41
+94