Menuja Kryesore

Sportet


Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Soccer - Romania


#
Soccer - Romania - Liga 2
1X2Σ+-  
723
28-Feb
10:30
FC Farul Constanta 1920-ACS Viitorul Pandurii Targu Jiu
2.95
3.15
2.16
2.5
1.89
1.79
+94
724
28-Feb
12:45
CS Pandurii Lignitul Targu Jiu-FC Petrolul Ploiesti
5.9
4.15
1.41
2.5
1.64
2.09
+94
#
Soccer - Romania - Liga I
1X2Σ+-  
707
28-Feb
17:00
AFC Hermannstadt-Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
3.6
3.0
1.95
2.5
2.5
1.45
+94
708
28-Feb
19:30
FC Botosani-Fotbal Club FCSB
3.8
3.15
1.86
2.5
2.08
1.64
+94
709
01-Mar
16:30
CSM Politehnica Iasi-FC Voluntari
2.46
3.0
2.62
2.5
2.09
1.63
+94
710
01-Mar
19:30
FC CFR 1907 Cluj-ACS Champions FC Arges
1.36
3.9
7.8
2.5
2.15
1.6
+93