Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Basketball - Lithuania


#
Basketball - Lithuania - LKL
1X2Σ+-  
636
23-May
17:50
Panevezio Lietkabelis-Zalgiris
4.25
 
1.16
153.5
1.88
1.83
+33