Menuja Kryesore

Sportet


Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Soccer - Tanzania


#
Soccer - Tanzania - Premier League
1X2Σ+-  
292
24-Nov
12:00
Jkt Tanzania-Mbeya City FC
1.9
2.9
4.05
2.5
2.81
1.34
+94
293
24-Nov
14:00
Coastal Union FC-Ihefu FC
1.57
3.15
6.1
2.5
2.55
1.41
+93
294
24-Nov
14:00
Polisi Tanzania FC-Mtibwa Sugar FC
1.82
2.86
4.55
2.5
2.84
1.34
+94
295
25-Nov
12:00
Ruvu Shooting-Tanzania Prisons
2.08
2.6
3.95
2.5
2.96
1.31
+94
296
25-Nov
14:00
Mwadui FC-Gwambina FC
3.05
2.46
2.6
2.5
2.96
1.31
+94
297
25-Nov
14:00
Kagera Sugar-Biashara United Mara
2.9
2.46
2.71
2.5
3.15
1.28
+94
298
25-Nov
17:00
Azam FC-Young Africans SC
2.38
2.59
3.2
2.5
2.96
1.31
+94