Menuja Kryesore

Sportet


Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Soccer - Kenya


#
Soccer - Kenya - Premier League
1X2Σ+-  
1441
28-Feb
13:00
Posta Ranger FC-Sofapaka FC
2.6
2.7
2.75
2.5
2.2
1.57
+94
1442
28-Feb
13:00
Kenya Commercial Bank-Kariobangi Sharks
2.09
2.85
3.45
2.5
1.96
1.73
+94
1443
28-Feb
13:00
Kakamega Homeboyz-Leopards SC
2.75
2.75
2.55
2.5
2.2
1.57
+94
1444
28-Feb
13:00
Ulinzi Stars FC-Bandari FC
2.29
2.75
3.15
2.5
2.24
1.55
+94