Menuja Kryesore

Sportet


Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Soccer - Ukraine


#
Soccer - Ukraine - Premier League
1X2Σ+-  
208
05-Dec
13:00
FC Lviv-FC Ingulets
3.0
3.15
2.33
2.5
2.24
1.58
+94
209
05-Dec
16:00
FC Shakhtar Donetsk-FC Minaj
1.17
6.7
13.5
2.5
1.43
2.62
+93
210
05-Dec
18:30
FC Mariupol-FC Dynamo Kiev
6.7
4.6
1.4
2.5
1.6
2.2
+94
211
06-Dec
13:00
FC Olimpik Donetsk-FC Rukh Lviv
2.02
3.2
3.7
2.5
1.8
1.9
+94
212
06-Dec
16:00
FC Zorya Lugansk-SC Dnipro-1
1.15
6.6
16.5
2.5
1.54
2.32
+91
213
06-Dec
16:00
FC Desna Chernihiv-FC Vorskla Poltava
1.86
3.7
3.65
2.5
1.66
2.1
+94
214
06-Dec
18:30
Kolos Kovalivka-FC Oleksandriya
2.36
3.25
2.86
2.5
1.74
1.98
+94