Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Soccer - Sweden


#
Soccer - Sweden - Allsvenskan
1X2Σ+-  
157
25-Oct
19:00
Orebro SK-Degerfors IF
2.78
3.45
2.37
2.5
1.61
2.23
+94
#
Soccer - Sweden - Superettan
1X2Σ+-  
286
25-Oct
19:00
IFK Varnamo-Falkenbergs FF
1.81
3.45
4.2
2.5
1.91
1.8
+94