Menuja Kryesore

Sportet


Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Ice Hockey - Slovakia


#
Ice Hockey - Slovakia - Extraliga
1X2Σ+-  
915
04-Dec
18:00
HK Nitra-Nove Zamky
1.71
4.35
3.85
6.5
2.59
1.44
+18
916
04-Dec
18:00
HK Dukla Trencin-Slovan Bratislava
4.45
5.0
1.54
6.5
2.71
1.41
+18
917
04-Dec
18:00
HKM AS Zvolen-Dukla Michalovce
1.8
4.45
3.4
4.5
1.37
2.85
+18
918
04-Dec
18:00
HC Kosice-HK Poprad
2.86
4.05
2.09
6.5
2.9
1.36
+18
919
04-Dec
18:00
HC 07 Detva-DVTK Jegesmedvek
2.31
4.5
2.38
6.5
3.0
1.34
+18
920
06-Dec
12:00
Mhk 32 Liptovsky Mikulas-Dukla Michalovce
7.8
6.9
1.25
 
 
 
+1
921
06-Dec
16:00
Nove Zamky-HC 07 Detva
1.72
4.55
3.65
 
 
 
+1
922
06-Dec
16:45
HK Poprad-HKM AS Zvolen
1.82
4.6
3.25
 
 
 
+1
923
06-Dec
17:00
HC 05 Banska Bystrica-HK Dukla Trencin
2.34
4.4
2.38
 
 
 
+1
924
06-Dec
17:15
DVTK Jegesmedvek-HC Kosice
2.38
4.15
2.42
 
 
 
+1
925
06-Dec
18:00
Slovan Bratislava-HK Nitra
1.47
5.1
5.1
 
 
 
+1