Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Faqja:
Zgjedh sipas:
Data:

Oferta e sporteve 04-Jun-2020


#
Ice Hockey - Russia - Comet Division
1X2Σ+-  
256
04-Jun
12:50
Ershistyye Tigry-Stalker
2.24
5.8
2.1
 
 
 
#
Soccer - International Clubs - Club Friendly Games
1X2Σ+-  
248
04-Jun
13:00
Molde FK-Kristiansund BK
1.52
4.4
5.3
2.5
1.48
2.54
+94
#
Tennis - Exhibition - Austrian Pro Series Men Singles
1X2Σ+-  
275
04-Jun
13:00
Melzer, Jurgen-Kopp, Sandro
1.43
 
2.55
 
 
 
#
Tennis - Exhibition - Exhibition Tennis Point Exhibition Series Men Singles
1X2Σ+-  
270
04-Jun
13:00
Schmitz, Constantin-Broska, Florian
1.82
 
1.84
 
 
 
#
Soccer - Armenia - Premier League
1X2Σ+-  
104
04-Jun
13:30
FC Shirak Gyumri-Ararat Yerevan FC
1.54
3.7
4.95
2.5
1.89
1.75
+94
#
Basketball - International - Club Friendly Games
1X2Σ+-  
253
04-Jun
13:30
Camer-Eagle Bbq
1.63
 
2.06
180.5
1.85
1.86
+1
#
Tennis - Exhibition - International Tennis Series Men Singles
1X2Σ+-  
267
04-Jun
13:30
Baker, Blu-Metz, David
 
 
9.3
 
 
 
#
Tennis - Other - Russia Liga PRO
1X2Σ+-  
264
04-Jun
13:30
Lyubomir, Shketrov-Mikhailov, Manol
1.62
 
2.11
 
 
 
#
Ice Hockey - Russia - Comet Division
1X2Σ+-  
257
04-Jun
13:50
Ledovyy Desant-Krasnyye Krylia
2.29
5.7
2.07
 
 
 
#
Soccer - Belarus - Vysshaya Liga Dublery (Reserve L)
1X2Σ+-  
173
04-Jun
14:00
FC Smolevichi-FC Gorodeya Reserve
1.16
6.1
10.75
2.5
1.4
2.6
+93
#
Tennis - Simulated Reality Women - SRL French Open, France Women
1X2Σ+-  
271
04-Jun
14:00
Davis, Lauren (Srl)-Keys, Madison (Srl)
3.5
 
1.24
 
 
 
#
Tennis - Exhibition - International Tennis Series Men Singles
1X2Σ+-  
268
04-Jun
14:10
Cerretani, Jamie-Daciek, Patrick
2.66
 
1.4
 
 
 
#
Tennis - Exhibition - Austrian Pro Series Men Singles
1X2Σ+-  
276
04-Jun
14:20
Neuchrist, Maximilian-Erler, Alexander
1.83
 
1.83
 
 
 
#
Ice Hockey - Russia - Comet Division
1X2Σ+-  
258
04-Jun
14:50
Ershistyye Tigry-Ledovyy Desant
1.96
5.7
2.45
 
 
 
#
Basketball - Turkmenistan - Nblt
1X2Σ+-  
229
04-Jun
15:00
Dragon Oil-Talyp
2.08
 
1.61
145.5
1.98
1.74
+1
#
Tennis - Other - Russia Liga PRO
1X2Σ+-  
265
04-Jun
15:00
Dimov, Deyan-Gavrilov, Peter
1.72
 
1.97
 
 
 
#
Soccer - Armenia - Premier League
1X2Σ+-  
105
04-Jun
15:30
FC Noah-Alashkert
2.95
3.1
2.18
2.5
1.94
1.71
+94
#
Tennis - Exhibition - Austrian Pro Series Men Singles
1X2Σ+-  
221
04-Jun
15:40
Weissborn, Tristan-Thiem, Moritz
1.26
 
3.35
 
 
 
#
Ice Hockey - Russia - Comet Division
1X2Σ+-  
259
04-Jun
15:50
Stalker-Krasnyye Krylia
1.93
5.9
2.46
 
 
 
#
Soccer - International Clubs - Club Friendly Games
1X2Σ+-  
249
04-Jun
16:00
Odds BK-IK Start
1.91
3.95
3.4
2.5
1.52
2.42
+94
#
Tennis - Simulated Reality Women - SRL French Open, France Women
1X2Σ+-  
272
04-Jun
16:00
Pliskova, Karolina (Srl)-Halep, Simona (Srl)
1.89
 
1.79
 
 
 
#
Tennis - Other - Russia Liga PRO
1X2Σ+-  
266
04-Jun
16:30
Tanev, Ivan-Zhelev, Plamen
2.27
 
1.54
 
 
 
#
Ice Hockey - Russia - Comet Division
1X2Σ+-  
260
04-Jun
16:50
Zvukovaya Ataka-Lyutiye Vepri
2.66
5.7
1.84
 
 
 
#
Soccer - Czech Republic - FNL
1X2Σ+-  
29
04-Jun
17:00
MFK Vitkovice-FC Zbrojovka Brno
6.8
4.9
1.3
2.5
1.52
2.32
+93
#
Soccer - Estonia - Esiliiga
1X2Σ+-  
114
04-Jun
17:30
Maardu Linnameeskond-Vandra JK Vaprus
1.19
6.3
8.3
2.5
1.17
4.0
+93
113
04-Jun
17:30
FC Elva-Parnu Jalgpalliklubi
1.41
4.6
5.1
2.5
1.3
3.0
+94
#
Soccer - Hungary - NB I, Women
1X2Σ+-  
251
04-Jun
17:30
Ferencvarosi TC-MTK Hungaria FC
1.64
3.95
3.9
2.5
1.55
2.25
+94
#
Ice Hockey - Russia - Comet Division
1X2Σ+-  
261
04-Jun
17:50
Bystriye Rysi-Ogneniye Pantery
1.88
5.4
2.64
 
 
 
#
Soccer - Czech Republic - FNL
1X2Σ+-  
30
04-Jun
18:00
FK Dukla Prague-FK Slavoj Vysehrad
1.23
5.2
8.6
2.5
1.5
2.37
+93
#
Soccer - Estonia - Esiliiga
1X2Σ+-  
115
04-Jun
18:00
FCI Levadia Tallinn U21-FC Nomme United
2.91
3.85
1.94
2.5
1.36
2.76
+94
#
Soccer - Germany Amateur - Women Bundesliga
1X2Σ+-  
42
04-Jun
18:00
MSV 02 Duisburg-1 FC Cologne
1.75
3.85
3.5
2.5
1.42
2.58
+94
#
Soccer - International Clubs - Club Friendly Games
1X2Σ+-  
250
04-Jun
18:00
Mjondalen-Valerenga IF
2.83
3.6
2.28
2.5
1.61
2.22
+94
#
Tennis - Exhibition - LiveScore Cup, Women
1X2Σ+-  
277
04-Jun
18:00
Siniakova, Katerina-Strycova, Barbora
2.0
 
1.69
 
 
 
278
04-Jun
18:00
Muchova, Karolina-Martincova, Tereza
1.29
 
3.2
 
 
 
#
Soccer - Poland - I Liga
1X2Σ+-  
50
04-Jun
18:10
Radomiak Radom-Odra Opole
2.02
3.1
3.35
2.5
2.12
1.62
+94
#
Soccer - Estonia - Esiliiga
1X2Σ+-  
117
04-Jun
18:30
Tallinna FC Flora U21-Parnu JK Vaprus
2.22
3.7
2.5
2.5
1.35
2.79
+94
116
04-Jun
18:30
Kohtla-Jarve JK Jarve-Tartu JK Tammeka U21
4.25
4.3
1.53
2.5
1.26
3.25
+94
#
Soccer - Israel - National League
1X2Σ+-  
165
04-Jun
19:00
Maccabi Achi Nazareth FC-FC Kafr Qasim
2.7
3.05
2.36
2.5
1.96
1.72
+94
166
04-Jun
19:00
Maccabi Petah Tikva FC-Hapoel Acre FC
1.39
4.15
6.2
2.5
1.66
2.05
+94
171
04-Jun
19:00
Hapoel Afula FC-Beitar Tel Aviv Bat Yam FC
2.45
3.15
2.53
2.5
1.73
1.95
+94
172
04-Jun
19:00
Hapoel Bnei Lod Rakevet FC-Hapoel Petah Tikva FC
2.78
3.2
2.24
2.5
1.73
1.95
+94
168
04-Jun
19:00
Hapoel Um El Fahem-Hapoel Rishon Lezion FC
3.25
3.0
2.07
2.5
2.02
1.68
+94
167
04-Jun
19:00
Hapoel Katamon Jerusalem FC-Hapoel Nof Hagalil FC
1.67
3.25
4.65
2.5
2.14
1.61
+94
169
04-Jun
19:00
Hapoel Ashkelon FC-Bnei Sakhnin FC
4.4
3.4
1.68
2.5
1.97
1.71
+94
170
04-Jun
19:00
Hapoel Nir Ramat Hasharon FC-Hapoel Ramat Gan Givatayim FC
2.27
3.15
2.77
2.5
1.82
1.84
+94
#
Soccer - Portugal - Primeira Liga
1X2Σ+-  
33
04-Jun
19:00
CS Maritimo Madeira-Vitoria Setubal
2.23
3.05
3.5
2.5
2.47
1.5
+94
34
04-Jun
20:15
Sl Benfica-CD Tondela
1.17
7.0
16.25
2.5
1.53
2.41
+93
#
Soccer - Poland - I Liga
1X2Σ+-  
51
04-Jun
20:40
GKS Tychy-Zaglebie Sosnowiec
2.27
3.4
2.59
2.5
1.54
2.26
+94
#
Ice Hockey - Russia - Comet Division
1X2Σ+-  
262
04-Jun
20:50
Reaktivnye Bizony-Chernye Grifony
2.34
5.1
2.12
 
 
 
263
04-Jun
21:50
Zolotye Drakony-Snezhnye Medvedi
1.81
5.4
2.8