Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Faqja:
Zgjedh sipas:
Data:

Soccer 14-Nov-2018


#
Soccer - International Youth - U19 European Championship Qualif. - Gr. 5
1X2Σ+- 
105
14-Nov
15:00
Iceland-Turkey
5.8
4.25
1.47
2.5
1.65
2.09
+110
#
Soccer - International Youth - U19 European Championship Qualif. - Gr. 9
1X2Σ+- 
99
14-Nov
15:00
Serbia-Kazakhstan
1.16
6.8
13.0
2.5
1.52
2.34
+107
#
Soccer - Russia - Football National League
1X2Σ+- 
77
14-Nov
15:00
FC Zenit-2 ST Petersburg-FC Tom Tomsk
4.8
3.35
1.72
2.5
2.27
1.55
+111
78
14-Nov
16:00
FC Mordovia Saransk-FC Ska-Khabarovsk
2.74
2.83
2.68
2.5
2.57
1.44
+111
79
14-Nov
16:00
PFC Sochi-FC Rotor
1.78
3.3
4.5
2.5
2.35
1.52
+111
80
14-Nov
16:30
FC Shinnik Yaroslavl-FC Fakel Voronezh
2.31
3.05
3.05
2.5
2.43
1.48
+111
#
Soccer - Sweden - Superettan, Relegation/Promotion
1X2Σ+-  
85
14-Nov
16:45
Oskarshamns Aik-Varbergs Bois
3.1
3.25
2.29
2.5
2.08
1.7
+112
#
Soccer - Russia - Football National League
1X2Σ+- 
81
14-Nov
17:00
FC Avangard Kursk-FC Khimki
1.9
3.35
3.75
2.5
2.18
1.6
+111
#
Soccer - International Youth - U17 World Cup, Women, Group C
1X2Σ+- 
117
14-Nov
18:00
USA-Cameroon
1.11
8.0
16.25
2.5
1.41
2.67
+107
#
Soccer - International Youth - U19 European Championship Qualif. - Gr. 4
1X2Σ+- 
110
14-Nov
18:00
Wales-Scotland
3.6
3.5
1.89
2.5
1.67
2.06
+110
#
Soccer - Russia - Football National League
1X2Σ+- 
82
14-Nov
18:00
FC Baltika Kaliningrad-FC Luch
2.01
3.1
3.75
2.5
2.55
1.44
+111
#
Soccer - International - International Friendly Games
1X2Σ+- 
26
14-Nov
19:00
Switzerland-Qatar
1.15
7.5
14.0
2.5
1.55
2.35
+109
#
Soccer - Sweden - Superettan, Relegation/Promotion
1X2Σ+-  
86
14-Nov
19:00
Syrianska FC-IFK Varnamo
3.65
3.2
2.08
2.5
2.16
1.65
+112
#
Soccer - International Youth - U17 World Cup, Women, Group D
1X2Σ+- 
119
14-Nov
20:00
Republic of Korea-Spain
4.8
4.35
1.53
2.5
1.43
2.59
+110
#
Soccer - International Youth - U19 European Championship Qualif. - Gr. 9
1X2Σ+- 
100
14-Nov
20:00
Northern Ireland-Poland
4.9
3.6
1.64
2.5
1.77
1.92
+110
#
Soccer - England - Football League Trophy, Northern Group G
1X2Σ+- 
48
14-Nov
20:45
Notts County-Doncaster Rovers
4.3
3.9
1.67
2.5
1.62
2.13
+110
#
Soccer - England - Football League Trophy, Southern Group B
1X2Σ+- 
52
14-Nov
20:45
Southend United-Southampton FC U21
1.64
3.85
4.55
2.5
1.63
2.12
+110
#
Soccer - England Amateur - National League South
1X2Σ+- 
93
14-Nov
20:45
Gloucester City-Woking FC
4.4
3.9
1.65
2.5
1.89
1.8
+110
#
Soccer - International Youth - U17 World Cup, Women, Group C
1X2Σ+- 
118
14-Nov
21:00
North Korea-Germany
2.61
3.35
2.45
2.5
1.73
1.97
+110
#
Soccer - Brazil - Brasileiro Serie A
1X2Σ+- 
59
14-Nov
22:30
Vasco DA Gama RJ-Atletico PR
2.7
3.0
2.7
2.5
2.43
1.49
+112
#
Soccer - Chile - Primera B, Playoffs
1X2Σ+-  
377
14-Nov
23:00
Santiago Wanderers-CD Cobresal
1.75
3.55
4.25
2.5
1.89
1.8
+110
#
Soccer - International Youth - U17 World Cup, Women, Group D
1X2Σ+- 
120
14-Nov
23:00
Canada-Colombia
2.17
3.4
2.97
2.5
1.64
2.1
+110