Menuja Kryesore

Sportet


Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Faqja:
Zgjedh sipas:
Data:

Tennis 20-Sep-2019


#
Tennis - France - ATP Tour - Moselle Open - Metz
1X2Σ+-  
843
20-Sep
14:00
Pablo Carreno Busta-Aljaz Bedene
1.43
 
2.51
 
 
 
+8
#
Tennis - China - WTA Double - Guangzhou International Women?s Open - Guangzhou
1X2Σ+-  
836
20-Sep
14:10
S.Peng/L.Siegemund-Y.Duan/Z.Yang
1.7
 
1.95
 
 
 
+5
#
Tennis - Switzerland - Exhibition Laver Cup Singles Matches
1X2Σ+-  
904
20-Sep
14:30
Fabio Fognini-Jack Sock
1.4
 
2.61
 
 
 
+8
#
Tennis - Russia - ATP Tour - St. Petersburg Open
1X2Σ+-  
833
20-Sep
15:25
Mateo Berrettini-Egor Gerasimov
1.25
 
3.3
 
 
 
+9
#
Tennis - France - ATP Tour - Moselle Open - Metz
1X2Σ+-  
844
20-Sep
15:30
Benoit Paire-Gregoire Barrere
1.43
 
2.51
 
 
 
+6
#
Tennis - Russia - ATP Tour - St. Petersburg Open
1X2Σ+-  
834
20-Sep
17:35
Daniil Medvedev-Andrey Rublev
1.21
 
3.65
 
 
 
+8
#
Tennis - France - ATP Tour - Moselle Open - Metz
1X2Σ+-  
845
20-Sep
18:00
Filip Krajinovic-Lucas Pouille
2.11
 
1.6
 
 
 
+7
#
Tennis - Switzerland - Exhibition Laver Cup Singles Matches
1X2Σ+-  
905
20-Sep
19:00
Stepfanos Tsitsipas-Taylor Fritz
1.44
 
2.46
 
 
 
+8
#
Tennis - France - ATP Tour - Moselle Open - Metz
1X2Σ+-  
846
20-Sep
19:30
Jo Wilfried Tsonga-Nikoloz Basilashvili
1.44
 
2.48
 
 
 
+8