Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Soccer - Liga 2


#
Soccer - Romania - Liga 2
1X2Σ+-  
554
22-Feb
18:30
Concordia-Ceahlaul
1.76
3.3
4.2
2.5
1.92
1.76
+39
555
24-Feb
10:00
Hunedoara-CSM Slatina
1.83
3.2
4
2.5
2.03
1.68
+39
556
24-Feb
10:00
CSC Dumbravita-Unirea Slobozia
3.15
3
2.18
2.5
2.02
1.7
+39
557
24-Feb
10:00
CSM Resita-Steaua Bucuresti
3.4
3.2
1.99
2.5
1.88
1.8
+39
558
24-Feb
10:00
Mioveni-Alexandria
1.61
3.45
5.1
2.5
1.95
1.74
+39
559
24-Feb
10:00
Tunari-Unirea Dej
1.99
3.25
3.35
2.5
1.84
1.84
+39
560
24-Feb
10:30
Chindia Targoviste-Metaloglobus Bucharest
1.82
3.25
4
2.5
1.94
1.75
+39
561
25-Feb
13:00
Progresul Spartac-Gloria Buzau
11.1
5.6
1.19
2.5
1.41
2.62
+39
562
25-Feb
16:00
Viitorul Tg. Jiu-Selimbar
3.15
3
2.18
2.5
2.15
1.61
+39