Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Football - Super Lig


#
Football - Turkey - Super Lig
1X2Σ+-  
61
27-Jan
18:00
Sivasspor-Çaykur Rizespor
1.56
4.0
5.6
2.5
1.6
2.24
+107
62
27-Jan
18:00
Yeni Malatyaspor-Trabzonspor
3.2
3.55
2.1
2.5
1.58
2.28
+107